İş ilanı Başvuru Bilgileri

Nişantaşı Mağazamızda Görevlendirilmek Üzere, Mağazayı Ziyarete Gelen Müşterilerimize Çay,Kahve Ve Atıştırmalık İkramlık Servisi Yapacak Tecrübeli Personel Arayışımız Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : 1388 yol ücreti günlük 300 tl yemek ücreti

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik En az lise mezunu,Çay ve temizlik işlerinde tecrübeli mümkünse servis eğitimi almış olmalı,35-45 yaş aralığında iletişimi ve diksoyunu düzgün aday arayışımız vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Abdi İpekçi İ Cad. No.46 A/B Nişantaşı- İstanbul Şişli İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Müdürü Yasemin Karakurt

905425789666.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.