İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çay, Yemek Servisi, Temizlik İşlerini Yapacak İşinde Titiz Pratik Ve Hijyen Konusunda Duyarlı Kişisel Bakım Ve Hijyenine Dikkat Eden Güler Yüzlü Dinamik Ve Ekip Çalışmasına Uyum Sağlayacak En Az Lise Mezunu Benzer Pozisyonda Asgari 5Yıl Tecrübeli Diksiyonu Düzgün İstanbul Anadolu Yakası, Gebze, Darıca’Da İkamet Eden Tercihen Sigara Kullanmayan 25-35 Yaşları Arası Bayan Personel Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 25- -35 (24.05.1999 – 26.04.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi İNTERNETTEN BAŞVURAN ADAYLAR BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE İLETİŞİM BİLGİLERİNDEN TEMASA GEÇMELİDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İstanbul Deri Organize .San.Bölgesi Bölge Müdürlüğü Kumpas Cad. No:19 Faks:02163941479 Tel. 902163941480 Sibel Akdağ Email: İnfo@İderiosb.Org.Tr Tuzla İstanbul / Türkiye
Sibel Akdağ

902163941480.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.