İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

Ofisimizin Temizlik Ve Düzeninin Sağlanması,Yöneticlere, Çalışanlara Ve Misafirlere Çay, Kahve Vb. İkramların Servisinin Gerçekleştirilmesi,Mutfak Ve Temizlik İhtiyaçlarının Takibinin Yapılması.Yemek Yapılması

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Okur Yazar
Kadın 30- -40 (8.09.1992 – 11.08.1982 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Hijyen kuralları hakkında bilgi sahibi, uygulayan ve önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş.Sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde uyumlu,Benzer pozisyonda iş tecrübesi olan,30-40 Yaş aralığında Mesai saatleri Hafta içi:8.30 – 19.00 Cumartesi 8.30 – 17.00Bakımlı, temiz, dinamik, “BAYAN”eleman alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Meclis Mah Lale Sok No:5/ASancaktepeİstanbul / Türkiye
Genel Müdür Cengiz Öksel
Muhasebe@Nurselyapi.Com
905309624384.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.