İş ilanı Başvuru Bilgileri

Nissan Yetkili Servisinde Çalışmak Üzere Ofis İçerisinde Çay Ve Temizlik İşlerine Yardımcı Olabilecek, Daha Önce Bu Gibi İşlerde Çalışmış, Müşteriler İle Saygılı İlişkiler Kurabilecek Kadın Personel Alımı Yapılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 25- -41 (26.06.1999 – 29.05.1983 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması Ücret politikası asgari ücret olup Hafta içi mesai saatleri 08:30 – 18:30 , hafta sonları 08:30 – 13:00 , bir hafta sonu dolu bir hafta sonu boş olacak şekilde çalışma vardır. Özel zamanlarda hafta sonu çalışma olur ise karşılığında mesai ücreti ödenmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
9 Eylül Mah. Akçay Cad No 253-1 Gaziemir İzmir Gaziemir İzmir / Türkiye
Genel Md Yrd. Ferat Bayrak

902322523333.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.