İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şirketimiz Bünyesinde 8:30-18:00 Arası Çalışacak; Çay-Kahve, Ofis İçi Temizlik Yapacak, Arada 6-7 Kişilik Yemek Yapacak (Fırında) Deneyimli Temiz, Titiz Eleman Alımı Yapılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 35- -50 (8.06.1989 – 13.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Adayların başvuru yaptıktan sonra firma ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kazım Karabekir Mah.İstiklal Cad.Nergiz Konakları No:27/A Akdemir Tarım – New Holland Türk Traktör Bayii Kilis Merkez Kilis / Türkiye
Şirket Yetkilisi Erhan Akdemir
Akdemirlertarim@Gmail.Com
905325460170.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.