İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çay-İkram Görevlisi – Bağcılar

50 ülkede 544.
000 çalışanı ile, ‘Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol alanlarında hizmet vermekte olanISS, 40.
000′ in üzerinde çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS Bünyesinde,Bağcılar bölgesinde bulunan projemizde görev alabilecek deneyimli ikram görevlisi aranmaktadır.
Tercihen daha önce mevcut hizmette görev almış 2535 yaş arlığında Hijyen ve kişisel bakımına önem veren Prezentabl baybayan ikram görevlileri aranmaktadır.
Başvurular Cv üzerinden değerlendirmeye alınmaktadır.
Personele sunulacak şartlar
Asgari ücret + Projede Yemek + Servis Çalışma Saatleri Hafta içi
07
45 / 17
15 Hafta sonu
Çalışma yok Dönemsel mesai olması durumunda mesai ücreti sağlanacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bağcılar

İstanbul ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

İstanbul ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.