İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’Nde Bulunan Fabrikamızda ”Temper Operatörü” Olarak Görevlendirilmek Üzere Tercihen Cam Sektöründe Tecrübeli Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Erkek 25- -45 (5.07.1999 – 7.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikamızda ”temper operatörü” olarak görevlendirilmek üzere tercihen cam sektöründe tecrübeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10008 Sok. No:14 A.O.S.B. Çiğli İzmir / Türkiye
Gökçe Savcı
İnsankaynaklari@Dostcam.Com.Tr
905307676157.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.