İş ilanı Başvuru Bilgileri

ÇALIŞKAN VE SORUMLULUK SAHİBİ GENÇLERE FULL TIME/PART-TIME ASİSTANLIK

Öncelikle başvuracak kişinin kısa bir ÖNYAZI neden bu işe başvuruluyor yazmasını şart koşuyoruz.
 İki türlü çalışabilirsiniz
 A.
ONLINE Türkiye’nin her yerinden olabilirB.
KONAKLAMA OPSİYONLU Asistanın yemek ve barınma giderleri yaz boyunca karşılanacak şekildeDünya çapında eğitim uzmanlarına sahip, küçük bir Eğitim ve Danışmanlık şirketiyiz.
Pandemi dolayısıyla, hizmetimizi veçalışma koşullarını yeniden düzenledik.
İhtiyaç duyduğumuz asistanlar aşağıdaki görevleri üstlenebilirler
1 Öğrenme ve öğretmeyi çok seviyorsanız İngilizce başta olmaküzere Matematik, Fizik gibi eğitim etütlerinin gerçekleştirilmesineve eğitim programlarına yardımcı olabilirsiniz.
2 Pozitif enerjiye sahipseniz ve fiziksel işlerden dekorkmuyorsanız Geriatri ve fizyoterapi alanındaki bir AB DenemeProjesi kapsamında, özellikle emeklilerin spor, sohbet, sosyal/evaktiviteleri ve sağlık programının uygulanmasına yardımcıolunacak bir projede yer alabilirsiniz.
Program, sizin için ciddi biruluslararası referans olacak olup, Corona Virüs koruma önlemleriçerçevesinde dizayn edilmiştir.
3 Konuşmanız ve diksiyonunuz düzgün, ikna yeteceğiniz varsaeğitim ve danışmanlık programlarımız kapsamındamüşteri/öğrenci ilişkilerini düzenlemeye yönelik aktiviteleriyapabilirsiniz.
4 Eğitim uzmanlarımızın kişisel asistanlığını üstlenebilirsiniz.
Bir noktanın altını çizmek istiyoruz
Bize kendini ‘uluslararası standartlarda’geliştirmek  isteyen arkadaşların başvuruda bulunmasını rica ediyoruz.
 Biz uzun vadeli bir çalışma amacındayız ve ancak’vizyon birlikteliği’ olduğunda karşılıklı memnuniyet sağlanabileceğine inanıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Mavi Horizon

İstanbul Mavi Horizon İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.