İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir.
Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür.
Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.
Turkcell Superonline Fiber Çözüm Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek,ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.
İstenen Yetenek ve UzmanlıklarEn az Lise mezunuKağıthane lokasyonuna ulaşımı kolayTercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olanÖğrenmeye ve gelişime açıkSatış konusunda kendine güvenenDoğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecekTelefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetliMüşteri odaklı bakış açısına sahipMotivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassasTakım çalışmasına yatkınMS Office uygulamalarına hakim

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kağıthane

İstanbul ONUR DOĞAN BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

İstanbul ONUR DOĞAN BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.