İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Tv8,5 ve Tv8int kanalında yayınlanan programımızda
Programda yer alacak kişi ve kurumlarla iletişim halinde kalarak reklam / sponsorluk görüşmeleri sağlayacak, çağrı merkezi departmanında çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.
1826 yaş arası,Diksiyonu düzgün,Hırslı, kendini iyi ifade eden,Sabırlı,İkna kabiliyeti yüksek,Enerjik, dinamik ve eğlenceli çalışma ortamında çalışabilecek,Satış/pazarlama konusunda kendine güvenen ya da bu alanda kariyer hedefleyen Tecrübesiz adaylar için satış,pazarlama,reklam üzerine gerekli eğitimler tarafımızca verilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Pazarlama-Satış

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kadıköy

İstanbul Alfa Medya Prodüksiyon

İstanbul Alfa Medya Prodüksiyon İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.