İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Kurumsal firmamızın çağrı merkezi bölümüne ”Müşteri Temsilcisi’ pozisyonunda şirketimize ve kendisine değer katacak takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan NiteliklerNOT
FATİH VE YAKIN İLÇELERDEN YAPILAN BAŞVURULAR DİKKATE ALINACAKTIR.
SADECE KADIN ADAYLARIN BAŞVURU SAĞLAMASI RİCA OLUNUR.
En az Lise mezunu,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Müşteri ile iyi iletişim kurabilen,Problem çözme becerisine sahip,Takım çalışmasına uyumlu,Hatasız ve müşteri odaklı çalışmaya özen gösteren,Müşteri bağlılığı yaratabilecek yetkinliğe sahip,Tercihen çağrı merkezi ve/veya müşteri hizmetleri deneyimi olan,NOT
FATİH VE YAKIN İLÇELERDEN

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fatih

İstanbul Vesa Bilişim Sistemleri

İstanbul Vesa Bilişim Sistemleri İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.