İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Müşterilerden gelen çağrıları karşılamak ve çözüme kavuşturacak,Sipariş ile ilgili çağrıları ve sistem üzerinden destek talepleri çözüme kavuşturacak,Gelen talepleri şirket içi departmanlara iletilmesi ve takibi ile ilgilenecek,Çağrı Merkezi süreçleri hizmet ilkeleri doğrultusunda yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili, istenilen doküman, rapor ve sunumları hazırlayabilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Mobilya

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Ankara Evform

Ankara Evform İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.