İş ilanı Başvuru Bilgileri

Türkiye’ Nin Yenilikçi Telekom Operatörü Turkcell Superonline, Bir Turkcell Grup Şirketidir. Kendi Altyapısını Kurmak Üzere Fiber Optik Yatırımlarına Hız Kesmeden Devam Eden Turkcell Superonline, Türkiye’De 1000Mbps’Ye Varan Hızlarda İnternet Erişimi Sağlayan İlk Ve Tek Telekom Operatörüdür. Turkcell Superonline, Bireysel Ve Kurumsal Müşterilerine Ses, Data, Geniş Bant İnternet Erişimi, Toplu Ses Taşıma Ve Kiralık Veri Hattı Hizmetleri Ve Katma Değerli Servisler Sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Belirlenen Bölge İçerisindeki Toplu Yaşam Alanlarında Kurulan Stand Veya Kapıdan Kapıya Tekniğiyle Turkcell Superonline Ürünlerinin Tanıtım Ve Satışını Gerçekleştirecek, Kendi Bölgesinde Çat Kapı Tekniği İle Kurumsal Ürün Ve Hizmetlerinin Tanıtımını Ve Satışını Gerçekleştirerek, Müşteri Portföyünün Gelişmesini Sağlamak Ve Müşteri Envanterini Oluşturmak, Müşteri Memnuniyeti Sağlamak, Önce Kendi Ve Daha Sonra Takımının Hedeflerinin Gerçekleşmesinden Sorumlu Olmak, Günlük Ziyaret Sayısını Arttırmak, Aylık, Haftalık Ve Günlük Taslak Ziyaret Planı Çerçevesinde Günlük Bölge Ziyareti Veya Taraması İle Müşteri Ziyareti Yapmak, Potansiyel Müşterilerin Kazanımı İçin Gerekli Aksiyonları Planlamak, Sahadaki Rekabete Ve Rakiplerin Saha Uygulamalarına Hakim Olmak Ve İlgili Takım Lideri Ve Satış Müdürünü Bilgilendirmek, Kurumsal Ürün Ve Kampanyalar Hakkında Detaylı Ve Güncel Bilgi Sahibi Olmak, Gün Sonunda, Yapılan İşlemlerle İlgili Evrakları Tam, Eksiksiz Ve Doğru Olarak Düzenleyerek Satış Destek Personeline Teslim Etmek, Takibini Yapmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Takım Çalışması .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Atakent Mah 221 Sok Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Karşısı Rota Plaza Kat 15-16 Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
Sebahat Hanım

905303307803.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.