İş ilanı Başvuru Bilgileri

İşyerimizde Telefon Trafiğini Yönetebilecek,Kargo Takibi Yapabilecek, Gelen-Giden Faturaların Takibini Yapabilecek, Ön Muhasebeden Anlayan, Word,Excel,Netsis Ön Muhasebe Bilen, Tercihen İngilizce Bilen Diksiyonu Düzgün Bayan Çalışma Arkadaşı Arıyoruz. Torbalı-Ayrancılar-Buca-Gaziemir-Karabağlar Servisimiz Vardır. İlanda Yer Alan Başvur Butonunu Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firma İle İrtibata Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -30 (5.07.2006 – 6.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, Yabancı Dil İşyerimizde telefon trafiğini yönetebilecek,kargo takibi yapabilecek, gelen-giden faturaların takibini yapabilecek, ön muhasebeden anlayan word,excel,netsis ön muhasebe bilen, tercihen ingilizce bilen diksiyonu düzgün BAYAN çalışma arkadaşı arıyoruz. Torbalı-Ayrancılar-Buca-Gaziemir-Karabağlar servisimiz vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Torbalı Karma Ve Mobilya Osb. Yeniköy Osb. Mah. 502.Sok No:3 Torbalı İzmir / Türkiye
Zeynel Kırıcı
Zeynel@Tokez.Com
902328538482.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.