İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sekreter /Satın Alma Ve Telefonlara Bakacak, Yöneticileri Asistanlık Yapabilecek Gelen Giden Kargoları Gerekli Yerlere Yönlendirebilecek Bayan En Az Lise Mezunu Bilgisayar Ofis Programlarını Bilen(Ön Muhasebe Bilgisi Olan Tercihimizdir.) Çalışma Saatleri 08:00-16:30 (C.Tesi/Pazar Tatil) Servis Güzergahımız Yeşildere Den Başlamaktadır. Ssk / Yol/ Yemek/Servis

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın -4017.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Fevzi Çakmak Mh. Bekir Saydam Cad. No:98 Torbalı İzmir / Türkiye


902328641310.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.