İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamız Bünyesine İdari Kadroda Görev Alacak, -1 Yıl Deneyimli -Tercihen Mikro Ve Luca Muhasebe Programlarını Kullanabilen, -Günlük İşleri Akışına Uygun Şekilde Yerine Getirecek Personeller Alınacaktır. Microsoft Office Programlarını İyi Derece Kullabilen, Micro Ve Luca Programlarını Kullanabilen, Seyahat Engeli Olmayan, Yabancı Dil Bilmesi Tercih Nedenidir. Kapsan@Kapsan.Com.Tr Adresine Cv Göndermeniz Gerekmektedir. Uygun Bulunduğu Taktirde İrtibata Geçilecektir. İlgilenen Adayların Fotoğraflı Cv’Lerini Dmc@Kapsan.Com.Tr Ve Muhasebe@Kapsan.Com.Tr Adresine Göndermeleri Gerekmektedir. Cv’Ler Değerlendirikten Sonra Uygun Bulunan Adayları İle İletişime Geçilecek Olup Firmayı Aramanıza Gerek Yoktur. Çalışma Saatleri: 08:00-18:00 Haftasonu Tatil(Gerektiğinde Mesai Yapılmaktadır)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Yüksek Lisans
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

SERVİS GÜZERGAHI: YEŞİLYAYLA-ANKARAYOLU-ACEMLER-KARAMAN-ESENTEPE-ORGANİZE SANAYİ “ İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDEBİLİRSİNİZ / ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDEBİLİRSİNİZ.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Nosab Sarı Cad. 5.Sk. No:4 Nilüfer Bursa / Türkiye
Elif Arslan

902242424536.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.