İş ilanı Başvuru Bilgileri

Görev Tanımı Özeti Kendisine Tanımlanan Çeşitli Görevler Çerçevesinde Yöneticilere İdari Destek Sağlamak Ve Şirket İletişim, Toplantı Ve Seyahat İşleyişini Organize Etmekle Sorumludur. Görev Tanımı Yöneticiler, Satış, Proje Ve Teknik Destek Personeli İçin Seyahat Düzenlemeleri Yapmak, Toplantı Ve Randevuları Organize Etmek, Toplantılar Esnasında Gerekli Notları Tutmak (Yöneticiler Tarafından Talep Edilirse) Postalama, Taratma Ve Yönetime Kopya İletme Dahil Olmak Üzere Genel Büro Desteği Sağlamak, Şirket Telefon Çağrılarına Cevap Vermek Ve İlgili Birime Aktarmak İletişim Bilgileri Kaydını Tutmak, Dosyalama Sistemi Geliştirmek Ve Sürdürmek, Şirket Ziyaretçilerine Yönlendirmede Bulunmak, Ofis Malzemeleri Tedariğini Sağlamak, Malzemelerin Ve Ortak Kullanım Alanlarının Yönetimini Yapmak, Çalışan Ulaşımını Ve Servis Hizmetlerini Yönetmek, İkram Ve Yemek Hizmetlerini Yönetebilmek, Hijyen, Temizlik Ve Çevre Hizmetlerinin Yönetimini Yapmak, Bütçe Gerçekleştirmelerini Takip Etmek, Şirket İçi Ve Şirket Dışı Planlı Eğitim Faaliyetlerini Koordine Etmek, Eğitim Faaliyetleri İle İlgili Amirinin Taleplerini Yerine Getirmek, İdari İşlerle İlgili Kendisine Verilen Tüm Görevleri Yerine Getirmek. Şirketimizin Ve Departmanının Kalite Hedeflerine Ulaşması İçin Amirlerinin Verdiği Görevleri Yerine Getirmek, Faaliyetleri Takip Etmek, İstendiği Durumda Raporlamak Ve İyileştirme Önerilerinde Bulunmak Çalışma Alanındaki Tüm Faaliyetleri Gerçekleştirirken İlgili Tüm Kanun, Tüzük Ve Yönetmeliklere, Şirket Politikasına, Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına, Şirketimizin Çalışma Kurallarına, İsg Ve Çevre İle İlgili Tanımlanmış Şartlara Uygun Hareket Etmek, Çalışma Arkadaşlarına Rol Model Olmak (Ş.Ç)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Büro Yönetimi ve Sekreterlik vb. Ön Lisans Mezunu tercih edilir İnsan Kaynakları, İdari İşler ,Büro Yönetimi veya sektörel deneyim tercih edilir. Min. 2yıl tercih edilir. İngilizce tercih edilir İyi derecede ofice Programları

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10053 Sok.No:9 Aosb Çiğli İzmir / Türkiye
İk Dilara Sever
İk@Endo.Com.Tr
905331581636.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.