İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bayraklı Da Faaliyet Gösteren Medikal Firmamız İçin Medikal Geçmişi Olan İhale Uzmanı Yada İşi Hemen Öğrenecek Çalışkan Personel Aranmaktadır. Cv Lerinizi İnfo@Yaylamed.Com.Tr Ye Atılmasını Rica Ederiz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Yüksek Lisans
Kadın 30- -35 (20.06.1994 – 23.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 30- -35 (20.06.1994 – 23.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Nitelik ve Beceriler Özel Kurum veya hastanelerden gelen ihale ve ekap siparişlerini ve davetlerini kontrol etmek, hazırlanmak ve takibini yapmak, • Günlük ihale ve doğrudan temin siparişlerinin düzenlenmesi, • İhalelerde yer alan teknik şartnameleri inceleyip cevaplandırmak, • Anlaşmalı bankalardan teminat mektuplarını sağlamak; ve teminat mektuplarının takibini gerçekleştirmek, • İlgili birimlerle koordineli bir şekilde ihale dosyasının oluşturulması, • İhaleler ile ilgili mevzuatın takibi, • Sözleşmelerin takip edilerek işlemlerinin tamamlanması, • İhale/Teklif analizlerinin yapılarak ilgili birimlere düzenli bilgi akışının sağlanması, • İlgili ihalelere ait kurumlardan gelen numune taleplerine cevap vermek.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mansuroğlu Mah.295/1 Sokak No:2/A Zemin Kat Ege Sun Plaza Bayraklı İzmir / Türkiye


.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.