İş ilanı Başvuru Bilgileri

İnşaat Ve Hizmet Sektöründe Faaliyet Veren Zms Demir Kömür Ve Petrol Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Firmamızda; Sevkiyat Birimine Bağlı Olarak Çalışacak, Şirkete Özel Sevkiyat Yazılım Programını Uygulayacak ( Eğitim Verilecektir), Satın Alma Ve Satış Formlarının Sevkiyat Programına Kayıt Edebilecek, Onaylarının Takibini Sağlayacak, Sevkiyat Birimindeki Diğer Takip Edilen İşlere Destek Olabilecek. Personel Arayışımız Bulunmaktadır. Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 09.00 – 18.00 Cumartesi 09.00 – 13.00 (Dönüşümlü Çalışılıyor), Pazar Tatil. Detaylar İşveren Tarafından Görüşme Sırasında Belirtilecektir. Başvur Butonuna Bastıktan Sonra 0(232) 486 65 35 Telefon Numarasından Yağmur Hanımla İletişime Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 20- -40 (7.06.2004 – 4.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -40 (7.06.2004 – 4.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 20000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması En az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu , İşe adaptasyonu güçlü, Bilgisayar kullanımında yeni program öğrenmeye yatkın

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
0(232) 486 65 35 Telefon Numarasından Yağmur Hanımla İletişime Geçiniz. Bayraklı Mah. Anadolu Cad.No:57 (Bayraklı Kaymakamlık Yani İdari Bina) Bayraklı İzmir / Türkiye
Asistan Yağmur Çıtak
Gozde@Zmsdemir.Com
902324866535.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.