İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bostanlı Sürücü Kursunda, Microsoft Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilen, Büro İçerisinde Düzen Sağlayabilecek, 20-40 Yaş Aralığında, Tercihen Üniversite Mezunu,Diksiyonu Düzgün,İletişim Becerileri Yüksek,Prezantable Bayan Büro Memuru Aranmaktadır. Karşıyaka’Da Oturanlar Tercih Edilmektedir.Başvuru Yapmak İsteyen Adayların 0530 560 55 88 Yakup Bey’Le İletişime Geçmesi Gerekmektedir.(Beg) Not:Gerçekten İşe İhtiyacı Olan Adayların İletişime Geçmesi Rica Edilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 21- (26.06.2003 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar (Diğer) : İşverenle görüşülecektir.

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi -Microsoft Office Programlarına Hakim -Bilgisayar Bilgisine Sahip ve Eli Hızlı Olan -Evrak Takibi Yapabilecek -Ofise Gelen Müşterilerle İletişim Becerisi Yüksek Olacak -Ofisin Tertip ve Düzenini Sağlayacak büro personeline ihtiyaç vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
2016/1 Sok. No:32 A-B Bostanlı Mah Karşıyaka İzmir / Türkiye
Yakup Canbil
Bostanli.Mtsk@Gmail.Com
905305605588.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.