İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sigorta Acentemize, Sigorta Teknik Personeli Olarak Yetiştirilmek Üzere Deneyimli/Deneyimsiz Eleman Alınacaktır. Görev İçeriği, – Müşterilerimize Verilecek Tekliflerin Hazırlanması Ve Sunulması, – Yenilemelerin Takip Edilmesi, – Dosyalama İşlerinin Yapılması, – Ofisin Günlük Temizliğinin Yapılması,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 20- -50 (22.06.2004 – 24.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -50 (22.06.2004 – 24.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği Temel düzeyde Excel’e hakim, özenli, dikkatli ve güler yüzlü, gelişime açık, SEGEM belgesi olması tercihimizdir,şart değildir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Atatürk Bulvarı Cabani İş Merkezi No:82 Kat:2 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Acente Ortağı Ayşe Yücel

905326686870.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.