İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tercihen Üniversite Mezunu, Tercihen Netsis Programını Kullanabilen, Ms Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilen, Dikkatli, Titiz Ve Programlı Olarak Çalışabilen, Yönlendirmeler Doğrultusunda Teklif Hazırlayacak, Müşteri Siparişlerini Sisteme Kayıt Edip Takibini Yapacak, Sevk Bekleyen Siparişleri Kontrol Ve Takip Edecek, Ürünler İle İlgili Müşterilerin Talep Ettiği Bilgileri, Belgeleri Ve Sertifika Benzeri Dokümanları Hazırlayacak, Sahadan/Müşteriden Gelen Evrakların ( Fiyat Farkı, İade, Komisyon Vb… ) , Kontrolünü Ve Takibini Yapacak, Söz Konusu Durumu İlgili Kişiler İle Paylaşacak, Satış, Stok Durumu, Siparişler, Vb… İle İlgili Tüm Raporları Zamanında Hazırlayacak, Şirketin Raporlama, Evraklandırma Ve Arşivleme Yöntemlerine Uygun Çalışacaktır. Yazılı Ve Sözlü İletişim Yeteneği Güçlü.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 25- -35 (18.05.1999 – 19.04.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -35 (18.05.1999 – 19.04.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme E-ticaret bilgi birikimi olan veya bu konuda ilgisi olan, saha satış ekiplerinin sorunlarını arka planda çözüme kavuşturabilecek Satış Destek Uzmanı arayışımız mevcuttur. çalışma saatleri hafta içi 8.30- 18.00 olup hafta sonu tatildir. yemek ve yol ücreti vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Fatih Sultan Mehmet Mah.Gökçin Sok. No:6 Ümraniye İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Ece Arslan

905332930511.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.