İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tercihen Site Yönetim Ofisi Deneyimi Olan Ön Muhasebe Bilen İyi Derecedeoffice Programlarını Kullanabilen Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.(Kgn)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 25- -40 (25.06.1999 – 28.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 17003 TL

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe TERCİHEN SİTE YÖNETİM OFİSİ DENEYİMİ OLAN ÖN MUHASEBE BİLEN İYİ DERECEDEOFFİCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
2040 Sok. Albatros 7 Blok Mavişehir 1/ Karşıyaka İzmir / Türkiye
Site Müdürü Battal Arpa
Albatrosyonetim35@Gmail.Com
905303336564.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.