İş ilanı Başvuru Bilgileri

Aidat Tahsilatları, Telefonların Yönlendirilmesi, Evrak Kayıtları, Evrakların İlgililere Ulaştırılması, Üyelikler Hakkında Bilgilendirmeler, Kulübe Giren Misafirlerin Kapı Giriş Sisteminde Bulunan İcard Sisteminden Takip Edilip Kare Kod Verilmesi, Üyelerin Sorunlarına Çözüm Üretmek, Üye Girişlerini Takip Etmek, Gün Sonunda İlgili Müdüre Günün Raporlanması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 25- -45 (30.06.1999 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sabah 09:00 – 17:00 ve 17:00 – 24:00 saatleri arasında iki vardiya çalışabilecek, haftada bir gün 10:30 – 23:00 nöbet tutabilecek (mesai ücreti ile), Caddebostan – Kadıköy bölgesinde veya toplu ulaşım ile kolay ulaşım sağlayabilen, ofis programları ve bilgisayar kullanımı iyi durumda olan, kulüp danışması/resepsiyon görevinde çalışacak öncelikle kadın personel arayışımız vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Caddebostan Mh Bağdat Cd Cami Sk İstanbul Kadıköy Kadıköy İstanbul Kadıköy İstanbul / Türkiye
Onur Bey

905322629313.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.