İş ilanı Başvuru Bilgileri

Pınarbaşı/ İzmir Adresinde Bulunan Fabrikamızda; Meslek Lisesi / Yüksek Okulu (Elektrik Bölümü) Mezun Olması Tercih Edilir. Teknik, Teknolojik Altyapı Sistemlerini Araştırmaya Açık Ve Tecrübeli, Elektrik Malzemelerinden Anlayan, Ofiste Çalışacak, Personel İhtiyacımız Vardır. Başvurunuzu Yaptıktan Sonra Masai Saatlerinde 0(530) 461 72 90 Telefon Numarasından Sibel Hanımla İle İletişime Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Kadın 20- -35 (30.08.2004 – 4.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 22- -40 (30.08.2002 – 4.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İyi derecede Microsoft ofis programı kullanabilen, Planlama, İletişim ve organizasyon yeteneğine sahip, Sorumluluk alabilecek,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
0(530) 461 72 90 Telefon Numarasından Sibel Hanım İle İletişime Geçiniz. 74061 Sokak No:4 Bornova İzmir / Türkiye
İmalat Şefi Sibel Hanım
Sibel.Yildiz@Ktmmuhendislik.Com
905304617290.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.