İş ilanı Başvuru Bilgileri

1. Tüm Telefon Trafiğini Yönetmek, Şirkete Gelen Telefonları İlgili Kişilere Yönlendirmek, Geri Gelen Telefonlara Ait Notları Almak, İlgili Kişileri Ve Gerekirse Aynı Birimdeki Arkadaşlarını Veya Yöneticisini Bilgilendirmek, 2. Şirkete Gelen Konukları Şirket Kültürüne Uygun Ve Güler Yüzle Karşılamak Ve İlgili Kişilere Nezaret Ederek Ulaştırmak, 3. Şirketin Gelen Ve Giden Faksının Çekilmesinden Ve İlgili Kişilere Ulaştırılmasından Sorumlu Olmak, 4. Muhasebe Biriminden Gelen İrsaliyeleri İlgili Ürünler İle Birlikte Kargo Firmasına Teslimini Sağlamak, 5. Şirketin Gelen Ve Giden Kargolarının Kayıt Altına Alınmasını Sağlamak, 6. Personel Hizmetlerini Koordineli Bir Şekilde Takip Etmek Ve Organizasyonunu Yapmak (Yemek, Servis Vb.), 7. Gerekli Konaklama, Ulaşım Vb. Rezervasyonları Yapmak, 8. Ofisteki Diğer Departmanlara Destek Olmak, 9. Şirket Toplantılarında Toplantı Notlarını Kayıt Altına Almak Ve Tüm Birimlere Dağıtımını Sağlamak, 10. Üst Birimden Gelecek Görevleri Eksiksiz Yerine Getirmek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Erkek 22- -35 (24.06.2002 – 27.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : yılda 3 defa 5.000 TL gıda yardımı
En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması ERKEK ADAY ARIYORUZ. Lise mezunu Tercihen İngilizce dil bilgisine bilgisine sahip, İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Özgüveni ve temsil kabiliyeti yüksek, Dinamik ve pozitif iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, Planlama ve koordinasyon becerisi bulunan, Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren. Askerlik Görevini Yerine Getirmiş B sınıfı ehliyete sahip Erkek çalışma arkadaşı arıyoruz. NOT: SERVİS GÜZERGAHLARIMIZ MALTEPE-İZMİT ARASI E-5 GÜZERGAHI ÜZERİNDEN DEVAM ETMEKTE. GEBZE-DARICA-ÇAYIROVA-İSTASYON İÇ LOKASYONLARDA SERVİS GÜZERGAHIMIZ BULUNMAKTADIR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Köseler Köyü 32. Sk. No:11 Dilovası Kocaeli / Türkiye
İdar İşler Ve İ.K Müdürü Kamil Zencirci
Kamil@Ketmak.Com
902627281375.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.