İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Otogarda Yer Alan Bilet Satış Birimimiz İçin Bilet Satış Yetkilisi Unvanı İle Çalışacak Personel Arayışımız Mevcuttur. Adayları İzmir Otogar Kamil Koç İnsan Kaynakları Ofisimize Bekliyoruz. İletişim 530 1429271 En Az Lise Tercihen Üniversite Mezunu 25 – 30 Yaş Aralığında Erkek Askerlik Hizmetini Tamamlamış Veya En Az 2 Yıl Tecili Bilgisayar Kullanabilen (Office Programları Vb.) Diksiyonu Düzgün İletişimi Güçlü Otogarda Ve Vardiyalı Düzende Çalışabilecek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- -30 (20.06.1999 – 24.05.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İzmir otogarda yer alan Bilet Satış birimimiz için Bilet Satış Yetkilisi unvanı ile çalışacak personel arayışımız mevcuttur. adayları İzmir Otogar Kamil Koç İnsan Kaynakları ofisimize bekliyoruz. İletişim 530 1429271 En az lise tercihen üniversite mezunu 25 – 30 yaş aralığında Erkek Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili Bilgisayar kullanabilen (Office programları vb.) Diksiyonu düzgün iletişimi güçlü Otogarda ve vardiyalı düzende çalışabilecek.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yeni Otogar No: 141-142 Işıkkent-Bornova/İzmir Bornova İzmir / Türkiye
İk Koordinatörü Nevzat Seyhan

905301429271.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.