İş ilanı Başvuru Bilgileri

Otogar İşletmeliğini Yapan Firmamızda Giriş-Cıkış Turnikelerinde,Bilgi İşlem Anons Merkezinde,Hareket Biriminde Görev Alacak Bilgisayar Bilgisi Olan En Lise Mezunu Erkek Personeller Alınacaktır. 3 Vardiya Seklinde Çalışma Olacaktır. 07:00 – 15:00 15:00-23:00 Ve 23:00-07:00 Vardiya Saatleri Sekilde Çalışma Olacaktır. Basvuruda Bulunmak İsteyen Adayların İlanda Bulunan Başvur Butonuna Bastıktan Sonra 0232.472 10 10 Numaralı Telefondan Detaylı Bilgi Ve Randevu Almaları Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 20- -40 (21.06.2004 – 23.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Cad. No:1 Işıkkent Bornova İzmir Bornova İzmir / Türkiye
Yönetici Çiğdem Hanım

.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.