İş ilanı Başvuru Bilgileri

Greenext, Farklı Sektörler İçin Standardize Edilmiş Doğal Ve Organik Bitkisel Hammadde Üreticisidir. Yurt İçi Ve Yurt Dışı Piyasasındaki Müşterilerine Ürettiği Hammaddeleri Sunar. İzmir Torbalı’Da Bulunan Fabrikasında Üretimini Yapan Greenext, Ekosistemde Bulunan Tüm Paydaşların Başarısı İçin Çalışır Ve Uçtan Uca Sürdürülebilir Başarı Zinciri Sağlar. Şirketimizin Saipler/Torbalı Lokasyonunda Bulunan Tesisinde Görevlendirilmek Üzere, Aşağıdaki Niteliklere Sahip Ön Büro Elemanı Aramaktayız. Ulaşım İçin Bornova/İzmir Güzergahından Servisimiz Mevcuttur. Firmamıza Gelen Misafirleri Karşılamak, İlgilenmek. Müşterilerle Görüşme Ayarlamak- Randevu Trafiğini Yürütmek. Firmamızın Ön Büro Muhasebe Ve Sekreterya İşlerini Üstlenmek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği Aranan Nitelikler Lise veya yüksekokul mezunu, Tercihen ön muhasebe bilgisine sahip, Tercihen tıbbi ve aromatik bitki ekstraktları ve uçucu yağlar ile ilgili deneyim sahibi, İletişim gücü yüksek, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce diline hakim, Tecrübeli ve tecrübesiz Bayan adaylar.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Saipler Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
Genel Müdür Bülent Kahrıman
İnfo@Greenext.Com.Tr
905324277756.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.