İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gelen İş Talimatlarına Göre Saha Operasyonunu Koordine Edecek Gerekli Raporlamaları Yapacak Operasyon Planlama Yeteneğine Sahip Adaptasyonu Yüksek Bayan Ofis Sorumlusu Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 25- -40 (5.07.1999 – 7.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması OPERASYON PLANLAMA YETENEĞİNE SAHİP ADAPTASYONU YÜKSEK ANALİTİK DÜŞÜNEBİLME İLETİŞİM VE İFADE YETENEĞİ YÜKSEK OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLME TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halkapınar Mah 1203 Sokak No 13 Ofis 1215 Onuk Plaza Konak İzmir Konak İzmir / Türkiye
Şirket Sahibi Ahmet Aydın Yalçın
İnfo@Balticcontrol.Com.Tr
905306448496.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.