İş ilanı Başvuru Bilgileri

1. Randevuları Düzenlemek Ve Yaklaşan Randevuları Genel Müdüre Bildirmek. 2. Yazışmaları Takip Etmek. 3. Gelen Faksları İlgili Birimlere Ulaştırmak. 4. Evrakları Düzenlemek Ve Kayıt Etmek. 5. Dışarıdan Gelen Kişileri İlgili Birimlere Yönlendirmek. 6. Firma İçinde Birimler Arası İletişime Katkıda Bulunmak. 7. Kargoyla Yapılan Sevkıyatları Koordine Etmek Ve Kayıt Altına Almak, Takip Etmek Yetiştirilmek Üzere De Olabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 20- -35 (6.07.2004 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -35 (6.07.2004 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneğİ İLANA BAŞVURU YAPTIKTAN SONRA FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİNDEN İŞVERENLE İRTİBATA GECİLMELİDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Meclis Mah. Teraziler Cad. Karacaoğlan Sok. No:7 Sancaktepe İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Mehmet Reşit Bey

905343645416.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.