İş ilanı Başvuru Bilgileri

E-Ticaret Firmamızda Çalıştırılmak Üzere Ofis Programları Hakim Diksiyonu Düzgün Bayan Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. Çalışma Saatleri Sabah 08:30 Akşam :18:00 Resmi Tatil Ve Cumartesi Günleri Çalışmıyoruz. İş Tanımı E-Ticaret Sitelerinden Gelen Siparişlerin Takibini Yapmak Müşteri Sorularına Cevap Vermek. Ofis Programları İle İlgili İşlemleri Yapmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -30 (30.06.2006 – 4.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Basaksehir Mah. 2.Etap Mimar Sinan Cad. Ilgaz Sok. No: 3/D (Elit Park Altı) Başakşehir İstanbul / Türkiye
İdari İşler Uzmanı Gazi Kaman
Gazi.Kaman@Cihanbilisim.Com
902124380467.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.