İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir / Bayraklı’Da Bulunan Türk Telekom Kurumsal Bayimizde Görevlendirilmek Üzüre Ön Büro Elemanı Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 20- (19.06.2004 – Erkek 20- (19.06.2004 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Muhasebe ile bağlantılı çalıaşacak, muhasebe konusunda ön deneyimli, Çoklu görevleri önceliklendirme becerisine sahip, İnsan Kaynakları yönetiminde ön bilgiye sabip, Müşteri kabulü ve yönlendirme yapabilecek İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Prezantasyonuna özen gösteren, Ofis yönetim prosedürlerine hâkim olacak, Gelen – Giden evrak kargo takibi yapabilecek. Dosyalama, arşiv işlemlerini yapabilecek çalışma arkadaşı alınacaktır .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Manas Bulvarı No:72/F Bayraklı İzmir / Türkiye
Mesude Hanım

905539183903.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.