İş ilanı Başvuru Bilgileri

-E İrsaliye Hazırlayabilecek, -İletişimi Kuvvetli, -Diksiyonu Düzgün, -En Az Lise Mezunu, -20-30 Yaş Arası Büro Personeli Alınacaktır. İş Öğretilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 20- -30 (9.07.2004 – 10.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

-E irsaliye hazırlayabilecek, -İletişimi kuvvetli, -Diksiyonu düzgün, -En az lise mezunu, -20-30 yaş arası büro personeli alınacaktır. İş öğretilecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İvedikosb Mah.1468.Cad.Ka-Cl İş Merkezi 165/16 Yenimahalle Ankara Yenimahalle Ankara / Türkiye
Ayşen Sarıkaya

905312814489.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.