İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir/Aliağa Da Gazlı Bez Üretimi Yapan Firmamızda; Buharlı Kazan Belgesi Olan, Vardiyalı Çalışmaya Uygun, Askerlikle İlişiği Olmayan, Ekip Çalışmasında Uyumlu Ve Problem Çözme Kabiliyetine Sahip Kişiler Alınacaktır. (D.K.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 25- -50 (6.07.1999 – 7.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Buhar Kazanı Operatörü/Kazan Ateşçisi (Buhar kazanı, su hazırlama, hidrofor, osmoz, kompresör işlerinde deneyimli ,KAZANCI-ATEŞLEYİCİ belgeleri olan )

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aliağa Organize Sanayi Bölgesi 5017 Sok İzmir Aliağa Aliağa İzmir / Türkiye
Duygu Karaduman
Duygu.Karaduman@İskur.Gov.Tr
905542903520.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.