İş ilanı Başvuru Bilgileri

Plastik Poşet Üretimi Yapan Firmamıza Vasıflı Ya Da Yetiştirilmek Üzere Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. 3 Adet => Bodinoz Makinesi Operatörü (Bodinozcu) 2 Adet => Yetiştirilmek Üzere Bodinozcu Çırağı 6 Adet => Poşet Kesim Ustası 2 Adet => Yetiştirilmek Üzere Kesimci Çırağı Firmamız İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Giyim Sanatkarları Tic. Merkezi Sitesindedir. Güzergah Olarak Başakşehir, Bağcılar,Bahçelievler, Küçükçekmece Ve Avcılar İlçelerine Yakın Olması Tercihimizdir. Bu Güzergahlara Servis Vardır. Harici Bölgelere Ulaşım Desteği (Aylık Mavi Kart) Verilmektedir. İşyerimiz Haftanın 5 Günü 24 Saat Faaldir 3 Vardiya Çalışılmaktadır. Pazartesi 08:00’De Mesai Başlar.Cumartesi Sabah 08:00’De Mesai Biter. 08:00 — 18:00 15:00 — 00:00 00:00 — 08:00

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
13 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Önlisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Vasıflı ya da yetiştirilmek üzere vasıfsız elemanlar alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Mh. Giyim Sanatkarları 5A-6A Blok Sk. İç Kapı No:504 Başakşehir İstanbul / Türkiye
İk Müdürü Selçuk Yılmaz
Ambalaj.4S@Outlook.Com
905415010808.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.