İş ilanı Başvuru Bilgileri

Biyoloji Öğretmeni

Eğitim teknolojilerinde bilgi sahibi ve derslerinde uygulayan,Alanındaki yenilikleri ve güncel eğitim tekniklerini takip eden,MEB atama şartlarına uygun,Sınıf hakimiyeti yüksek,Veliöğrenciöğretmen iletişimine önem veren,Ms Office programlarına hakim,Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı ve yaratıcı,Takım çalışmasına yatkın, İletişim gücü yüksek.
EN AZ 5 YIL özel okul / kolej tecrübesi bulunanKIRMIZI ÇİZGİ OKULLARI ANTALYA LARA KAMPÜSÜMÜZE “BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ” arayışımız bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Eğitim

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Muratpaşa

Antalya Kırmızı Çizgi Okulları

Antalya Kırmızı Çizgi Okulları İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.