İş ilanı Başvuru Bilgileri

Biyokimya/Biyoloji/Biyomedikal Bölümlerinden Mezun İyi Derecede İngilizce Bilen B Sınıfı Ehliyeti Olan Ve Aktif Araç Kullanabilen Seyahat Engeli Olmayan Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak İzmir De İkamet Eden En Az 3 Yıl Tecrübeli Ürün Aplikasyon Uzmanı İhtiyacımız Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Biyokimya/biyoloji/biyomedikal bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak İzmir de ikamet eden En az 3 yıl tecrübeli Ürün aplikasyon uzmanı ihtiyacımız vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Egemenlik Mah. 6087 Sok. No:3 D:11 K:1 Bornova İzmir Bornova İzmir / Türkiye

İnfo@İztibbi.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.