İş ilanı Başvuru Bilgileri

Açıklamaları Okumadan Mesaj Atmayınız! Başvuru İçin Lütfen İlandaki Cep Telefonuna Whatsapp Üzerinden Adınızı, Soyadınızı, Yaşınızı Ve Başvurulan İşi Yazarak Mesaj Atınız. Telefon Etmeyiniz. İstanbul, Başakşehir İlçesinde İkitelli Osb’De İmalat Yapan Kalite Otomat Firmamıza Cnc Operatörü Olarak Görev Yapacak Çalışma Arkadaşı Arıyoruz. – En Az 1 Senelik Tecrübe Aranmaktadır. Tecrübesi Olmayan Ama Meslek Liselerinin İlgili Bölümlerinden Mezun Kişiler De Değerlendirmeye Alınır. – Victor, Takisawa, Jinnfa, Tsugami Gibi Torna, Otomat Ve Kayar Tezgahlar Mevcuttur. – Maaş Tecrübeye Göre Belirlenecektir. – Sgk Tam Maaş Üzerinden Bankaya Yatmaktadır. – Genç Adaylar Tercih Sebebidir. 50 Yaş Üzeri Başvuru Kabul Edilmeyecektir. – 30 Gün İçerisinde 5 Gün Gece Çalışması Olabilir. – Servis Yoktur. Yol Parası Verilmektedir. – Tüm Hukuki Haklar Mevcuttur. – Cumartesi, Pazar Günleri Tatildir. – Dini, Milli Tüm Bayramlar Ve Resmi Günler Tatildir. – Yemek Fabrikada Yenmektedir Ve Firmamıza Aittir. – Her Ayın 5’İnde Maaş, 20’Sinde Avans Verilmektedir. – Kurban Bayramında, Ramazan Bayramında Toplamda Maaşın En Az 4’Te 1’İ Oranında İkramiye Verilmektedir. – Yılbaşında Yılbaşı Hediye Sepeti Verilmektedir. Doğum Gününde Hediye Çeki Verilmektedir. – Çalışma Saatleri 07.15 – 17.15 Saatleri Arasındadır. (Toplam 1 Saat Mola Vardır)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Önlisans
Erkek 18- -50 (18.06.2006 – 20.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : bayram ikramiyesi, yılbaşı sepeti
En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 30000 TL

AÇIKLAMALARI OKUMADAN MESAJ ATMAYINIZ! BAŞVURU İÇİN LÜTFEN İLANDAKİ CEP TELEFONUNA WHATSAPP ÜZERİNDEN ADINIZI, SOYADINIZI, YAŞINIZI VE BAŞVURULAN İŞİ YAZARAK MESAJ ATINIZ. TELEFON ETMEYİNİZ. İstanbul, Başakşehir ilçesinde İkitelli OSB’de imalat yapan Kalite Otomat firmamıza cnc operatörü olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz. – En az 1 senelik tecrübe aranmaktadır. Tecrübesi olmayan ama meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun kişiler de değerlendirmeye alınır. – Victor, Takisawa, Jinnfa, Tsugami gibi torna, otomat ve kayar tezgahlar mevcuttur. – Maaş tecrübeye göre belirlenecektir. – SGK tam maaş üzerinden bankaya yatmaktadır. – Genç adaylar tercih sebebidir. 50 yaş üzeri başvuru kabul edilmeyecektir. – 30 gün içerisinde 5 gün gece çalışması olabilir. – Servis yoktur. Yol parası verilmektedir. – Tüm hukuki haklar mevcuttur. – Cumartesi, Pazar günleri tatildir. – Dini, milli tüm bayramlar ve resmi günler tatildir. – Yemek fabrikada yenmektedir ve firmamıza aittir. – Her ayın 5’inde maaş, 20’sinde avans verilmektedir. – Kurban bayramında, Ramazan bayramında toplamda maaşın en az 4’te 1’i oranında ikramiye verilmektedir. – Yılbaşında yılbaşı hediye sepeti verilmektedir. Doğum gününde hediye çeki verilmektedir. – Çalışma saatleri 07.15 – 17.15 saatleri arasındadır. (Toplam 1 saat mola vardır)

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Eski Turgut Özal Caddesi Depom İş Merkezi No:18-101 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Genel Müdür Muratcan Kılıc
İnfo@Kaliteotomat.Com
905458300040.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.