İş ilanı Başvuru Bilgileri

İtobda Bulunan Ve Tarım Makinaları Ekipmanları Üretimi Yapan Firmaya Aşağıdaki İş Tanımlarını Yerine Getirebilecek Eleman Aranmaktadır. Tasarlanmış Kalıpların Parça Resimlerini Oluşturmak. Teknik Resim Konusunda Mevcut Standartlara Hâkim Olmak. Bilgisayar Destekli Tasarım Ve Çizim Yazılımı Kullanarak Tasarım Planları Oluşturmak. Üretim Yapılacak İşleme Tezgâhlarına Gerekli Kodları Göndermek. Frezeleme Veya Tornalama Olarak Da Bilinen İşleme Sürecini Başlatmak. Üretilecek Olan Parçaların Veya Ürünlerin Tezgahlarda Basılması İçin Hazır Hale Gelmesini Sağlamak. Şirket Kültürünü Yerleştirmeye Ve Geliştirmeye Yönelik Çalışmalara Katılmak Cnc Program, Kesici Takım Maaliyet Düşürme Ve Süre İyileştirme Çalışmaları Yapmak. Çalışma Saatleri 08.00-18.00 Cumartesi Pazar Tatildir. Servis Güzergahları Üçyol ,Gaziemir,Karabağlar,Buca ,Menderes,Bornova Dır. İlgilenen Adayların Özgeçmişlerini Bernabeyazok@Toyman.Com.Tr Adresine Göndermeleri Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 25- -45 (16.05.1999 – 17.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -45 (16.05.1999 – 17.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İleri seviyede Solidworks bilen. (2d&3d) Tercihen Mastercam programını kullanabilen En az 4 yıl tecrübeli Tercihen ilgili okulların makine, resim konstrüksiyon, teknik resim ve makine teknikerliği bölümlerinden mezun İyi seviyede teknik resim bilgisine sahip, Standartlara uygun teknik resim hazırlayabilen, okuyabilen ve çizebilen, Talaşlı İmalat tecrübesi olan Cnc programlama konusunda tecrübeli Stres altında dikkatli ve titiz çalışabilen Araştırmacı, aktif ve sorumluluk sahibi, Çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyan Yorumlama becerisine sahip.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
.T.O.B Organize Sanayi Bölgesi 10019 Sk. No:10 Tekeli-Mendere Menderes İzmir / Türkiye
İk Berna Beyazok
Bernabeyazok@Toyman.Com.Tr
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.