İş ilanı Başvuru Bilgileri

Hergün Büyüyen Firmamıza Yetiştirilmek Üzere; Öncelikli Adeko Programı Bilgisi Olan Veya Mobilya Ve Mimari Dekorasyon Dalında Yetiştirilmek Üzere, Uzun Süre Birlikte Çalışabileceğimiz, Tasarım Ve Dekorasyon Konusunda Gelecek Planlamak, Yeni Bir Meslek Edinmek Ve Yükselmek İsteyen Çalışma Arkadaşları Aramaktayız… Uzun Süreli, Kalıcı Ve Profesyonel Çalışma Hayatı Düşünen Çalışma Arkadaşlarımızın Linkedın Veya İşkur Üzerinden, Volkan@Mdizayn.Com.Tr Adresine Cv’Lerini Göndermeleri Veya 0 (532) 733 50 93 Numaralı Şirket Telefonu İle İletişime Geçmeleri Yeterli Olacaktır. Süreklilik, Kalıcılık Ve Güven Birinci Önceliğimiz Öncelikli Adeko Programı Bilen, Veya Bilmese De Öğrenmeye Açık En Az Lise Mezunu, Çizim, Tasarım Üzerine Eğitim Almamış Bir Meslek Edinip, Kalıcı Bir İşe Sahip Olmayı Düşünen, Bu Sektörde Bilgisi Olmasa Da Geleceğini Bu Çerçevede Kurmak İsteyen, Kendini Geliştirmeye Açık, İletişim Kapasitesi Yüksek, Sürekli Ve Kalıcı Çalışmak İsteyen Firmamızın Program Ve Bilgi Yetkinliği 28 Yıllık Eğitimciliğimiz Ve Başarılarımızı, Bilgisayar Destekli Tasarım, Cam Ve 3Dfx Ürün Tasarımı Ve Geliştirme, İç Mimarı, Dış Mimari Ve Peyzaj Konularındaki Deneyimi İle; Başta Adeko-Idecad Olmak Üzere, 3Dsmax, Autocad, Revit, Maya, Cinema4D, Unreal3D, Photoshop, Illustrator, Indesign Başta Olmak Üzere Onlarca Programı Bünyemizde Kullanmakta, Talep Ve İstek Üzerine De Bünyemizde Eğitmekteyiz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Doktora
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği Meslek edinmek isteyenler için Temel Bilgisayar Bilgisi yeterlidir. Programlar hakkında deneyimi olanlar lütfen belirtilen adreslerden Portfolyo ve CV’nizi gönderiniz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
5760 Sok No:8 D:202 Ali Necati Burs İş Merkezi C Blok Karabağlar Karabağlar İzmir / Türkiye
Takım Lideri Işıl Kaplan

905327335093.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.