İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bilgi İşlem Müdürü

Perakende sektöründe 100’ e yakın mağaza ve 1000’ e yakın çalışanı ile öncü firmamızda değerlendirmek üzere ‘Bilgi İşlem Müdürü’ arayışımız bulunmaktadır.
Bilgi İşlem alt yapısını geliştirecek ve sorunsuz işleyişini sağlayacak, Sistem yönetimi, ağ yönetimi, güncelleme, yedekleme işlemlerine hakim, Sistem güvenliği, firewall, antivirüs, DLP, SIEM konularını bilen, Server yönetimi, server yedekleme, bakımonarım işlemlerini gerçekleştirecek, Ofis uygulamaları, donanım ve yazılım işleyişinin denetleyecek, Kablolu ve kablosuz ağ teknolojileri, veri güvenliği teknolojileri, sunucu ve veri depolama sistemlerini yönetecek, Kullanıcı talepleri ve ihtiyaçlarına çözüm getirecek, Alt yapı problemlerini giderebilecek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Hatemoğlu

İstanbul Hatemoğlu İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.