İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ulukent Sanayi Bölgesinde Bulunan Firmamıza Polyester İmalatı Yapabilecek, Matkap Ve Kesici Alet Kullanmayı Bilen, Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere En Az İlköğretim Mezunu, 20-45 Yaş Arası, Bay-Bayan Üretim İşçileri Ayrıca Diğer Departmanımıza İse Köpük Ve Ahşap Parçaların Kesilerek Boyutlandırılması Ve Montajlanması İşlemlerini Yapacak Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere, 20-45 Yaş Arası Bay-Bayan Personeller Alınacaktır. Başvuracak Adayların Randevu Alması Gerekmektedir. Tel: 232 833 22 72(Cyt)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 20- -45 (5.07.2004 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -45 (5.07.2004 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
29 Ekim Mah. 10004 Sok. No:5 Menemen İzmir Menemen İzmir / Türkiye
Evren Merttürk

905346084053.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.