İş ilanı Başvuru Bilgileri

Aosb De Bulunan Plastik Üretimi Yapan Fabrikada Çalışmak Üzere Üretimde Çalışacak Operatör Alınacaktır. Deneyimli Yada Deneyimsiz 20-50 Yaş Aralığı, Asgari Ücretli Çalışacak, Servis Ve Yemek Var, Şirkette 6 Ayını Doldurduktan Sonra 1 Haftalık Maaş Tutarında Prim Mevcuttur, Karşıyaka-Çiğli Güzergahında İkamet Edenler Başvuruda Bulunabilir,.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Önlisans
Erkek 20- -50 (5.07.2004 – 6.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması H.E.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aosb Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı (10006 Sk) Çiğli No:33 Çiğli İzmir / Türkiye
İlkay Kırmış
İlkay@Port-Bag.Com
902323280243.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.