İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tarsus 4. Organize Sanayi Bölgesi (Çamtepe Otoban Gişeleri Eski Ankara Yolu 3. Km Mevki)’Nde Kuru Bakliyat Paketlemesi Yapan Şirketimizde İstihdam Edilmek Üzere, Tercihen Daha Önce Fabrikalarda Beden İşçisi Pozisyonunda Çalışmış, Tarsus’Ta İkamet Eden, 22-35 Yaş Arası Askerlik Hizmetini Tamamlamış, Bay, Beden İşçisi Personeli Arayışımız Bulunmaktadır. Tel: 0538 608 57 37 Ulaş Bey

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
6 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 22- -35 (6.07.2002 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İş Tecrübesi …

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tarsus Osb Tarsus Mersin / Türkiye
Ulaş Bey

905386085737.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.