İş ilanı Başvuru Bilgileri

Emlak Konut Mavişehir Evleri A Bölgesi Site Yönetiminin Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere 20-35 Yaş Arası, Yüzme Bilen,Sağlık Problemi Olmayan, Yaz Sezonu Boyunca Site Havuzunda, Giriş Kayıt Ve Temizlik İşlerinde Görevlendirilmek Üzere Bayan Elemana İhtiyacımız Vardır. (A.Y.) Asgari Ücret+Yol+Yemek+Ssk Verilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 20- -35 (5.07.2004 – 6.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yalı Mahallesi 6524 Sok. No:1 D2 Blok Giriş Katı Karşıyaka İzmir / Türkiye
.

902323240858.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.