İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ege Serbest Bölgede Bulunan Modern Fabrikamızda Yetiştirilmek Üzere Plastik Levha Ve Dökme Film Üretim Operatörü (Ekstrüzyon) Olarak Çalışacak “Üretim Operatör Adayları” Aramaktayız. Aranan Nitelikleri Karşılayan Engelli Adaylar Da Başvurabilir. Başvurunuzu İk@Beypak.Com Adresinden Yapabilirsiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
8 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Erkek 22- -36 (30.06.2002 – 6.06.1988 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
En Az Ücret : 23000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 31500 TL

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Aradığımız Nitelikler: En az Lise mezunu (tercihen Endüstri-Teknik Lisesi veya MYO) Üretim ve fabrika alanında en az 2 yıl tecrübesi olan 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek Bedensel çalışmaya alışkın Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, titiz olan İletişim becerileri kuvvetli Temel bilgisayar kullanma becerisine sahip Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış Tercihen forklift ehliyeti olan Öğrenmeye ve gelişmeye açık

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ege Serbest Bölgesi Nilüfer Sk No 16 – Gaziemir Gaziemir İzmir / Türkiye
Asistan Hanife Yazıcıoğlu
İk@Beypak.Com
902322580148.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.