İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bahçe Armatürleri Üretimi Yapan Firmamızda Çalışmak Üzere Elektrik-Elektronik Kısımların Montajlanmasını Yapacak 20-35 Yaş Arası Bay ,Tercihen Bornova-Bayraklı Civarında İkamet Eden Vasıflı/Vasıfsız, Deneyimli/Deneyimsiz Montaj Personeli Alınacaktır. (İlanda Yer Alan ‘Başvur’ Butonuna Tıkladıktan Sonra Firmayla İletişime Geçiniz.) İletişim: 05337711690

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- -35 (5.07.2004 – 6.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe VASIFLI-VASIFSIZ DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
5615/1 Sok. No:31 Çamdibi (1.Sanayi Yakını ) Bornova İzmir Bornova İzmir / Türkiye
Ceren Hanım

905337711690.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.