İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fonksiyonel Kumaş Üretimi Yaptığımız Firmamızın Kumaş Örme Bölümünde ”Örgü Operatörü” Olarak Çalışacak Personel Alınacaktır. Servis Yoktur. Yol Ücreti Firma Tarafından Karşılanmaktadır. Yemek Firma Tarafından Karşılanacaktır. 3 Vardiya Şeklinde Çalışılacaktır. 07:00/15:00 15:00/23:00 23:00/07:00

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fonksiyonel kumaş üretimi yaptığımız firmamızın kumaş örme bölümünde ”Örgü Operatörü” olarak çalışmak

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ege Serbest Bölgesi Mümtaz Sokak No: 29 Gaziemir İzmir Gaziemir İzmir Gaziemir İzmir / Türkiye
Sevil Şenol

905542523501.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.