İş ilanı Başvuru Bilgileri

F&B Departmanında Değerlendirilmek Üzere Barmen & Barmaıd Arıyoruz. * Tercihen Otellerde 2 Sezon Deneyimli * Azda Olsa İngilizce Dil Bilgisine Sahip * Kokteyl Yapmı Dilen * Diksiyonu Düzgün * 22-35 Yaş Arası * Bay-Bayan * Lojman İmkanı * Tatminkar Ücret * Hemen İşbaşı Yapabilecek İşe Alım Yapılacak Kişi Sayısı 2 Bayan İlgilinen Adayların Whatsapp Hattımız 0532 728 32 00 Dan Veya İk@Rmx.Net Mail Yolu İletişime Geçmelerini Rica Ederim.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 20- -30 (10.06.2004 – 27.05.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 22000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 23000 TL

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Deneyimli

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
. Menderes İzmir / Türkiye
Genel Müdür Murat Boylu
İk@Rmx.Net.Tr
905327283200.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.